Przejdź do głównej zawartości

Jaśniejsze zęby w zaledwie 10 minut!

Totalna nowość w Multidental
BlancOne wybielanie zębów - szybkie, skuteczne i delikatne dla szkliwa!

szybkie wybielanie zębów

Zabiegi wybielające BlancOne są wynikiem 15-letnich badań, opartych na najnowszej technologii fotochemicznej oraz innowacyjnego podejścia do procesów wybielania zębów.
Innowacyjna technologia BlancOne umożliwia znaczną redukcję zarówno czasu naświetlania, jak i stężenia samego materiału. W ten sposób zostają wyeliminowane skutki uboczne wybielania - nie wywołują nadwrażliwości i nie uszkadzają szkliwa, a ochrona dziąseł nie jest konieczna.
Po wykonaniu zabiegi nie ma konieczności przestrzegania białej diety!

wybielanie zębów

Umów się na konsultacje już dziś:
Zielona Góra +48 604 101 222
Sulechów +48 608 287 799

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Wysyp urazów stomatologicznych

Już za chwilę, już za moment rozpocznie się wiosna, a wraz z nią częstsze spacery, powrót do aktywności, szaleństwa na dworze oraz… wysyp urazów stomatologicznych.  Zwłaszcza u najmłodszych, u których to druga najczęstsza (po próchnicy) przyczyna wizyt u stomatologa. Dlatego przypominamy, że wybity ząb stały można reimplantować – czyli umieścić go z powrotem w zębodole. Liczy się jednak czas – szansa na ponowne „przyjęcie się” zęba mija wraz z upływem 2 godzin od urazu. Niezależnie od tego, czy reimplantowaliście ząb samodzielnie, czy u stomatologa, pamiętajcie, że taka sytuacja wymaga częstszych wizyt kontrolnych – pozwalających na bieżąco oceniać stan miazgi.  Mieliście kiedyś taką historię?

Halitoza

Szacuje się, że halitoza, czyli problem nieświeżego oddechu może dotyczyć nawet 55% ludzkiej populacji. Jej przyczyny mogą być różne – od niedostatecznej higieny jamy ustnej, przez choroby zębów, przyzębia i dziąseł, aż po schorzenia narządów wewnętrznych.  Jeśli halitoza to także Twój problem, nasz specjalista znajdzie jej przyczynę. 

Diastema

Słyszeliście kiedyś o diastemie? Z pewnością tak, a nawet jeśli sama nazwa niewiele Wam mówi, to na pewno kojarzycie tę charakterystyczną przerwę pomiędzy górnymi jedynkami.   Ma ją Elton John, Madonna, Tomasz Karolak i Brigitte Bardot – diastema to zdecydowanie ich znak charakterystyczny. Warto jednak wiedzieć, że choć diastema może wyglądać uroczo, to jeśli odległość między zębami przekracza 2 mm, to może stać się poważnym problemem logopedycznym i stomatologicznym, skutkując np. chorobami przyzębia, wadami zgryzu czy wymowy.   Z tego względu warto skonsultować diastemę ze specjalistami. Zapraszamy do naszych gabinetów! https://www.multidental.info/